Учасниці

Якщо лікар призначив Вам лікарський засіб Візан (дієногест 2 мг) № 28, Ви можете стати учасницею програми «Жіноче здоров’я від Байєр». Для цього Вам потрібно зробити 2 простих кроки:

1. Звернутися до однієї з аптек-учасниць та зареєструватися у програмі. Будь ласка, повідомте провізора, що Ви бажаєте долучитися до програми «Жіноче здоров’я від Байєр». З повним переліком аптек-учасниць Ви можете ознайомитися на вкладці «АПТЕКИ» або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0 800 210 910.

2. Отримати дисконтну картку в одній із аптек-учасниць. Картка буде діяти вже при першій купівлі лікарського засобу Візан (дієногест 2 мг) № 28. Будь ласка, використовуйте цю картку при подальшому придбанні Візан (дієногест) в рамках Програми.

2.1.1. Програма передбачає зниження вартості терапії лікарським засобом «Візан» для пацієнток з ендометріозом, для яких лікарем рекомендована відповідна терапія.

2.1.2. Зниження вартості лікарського засобу «Візан» для пацієнтки здійснюється у разі обов’язкового дотримання пацієнткою таких умов: