Аптекам

1.1. Умови Програми для Аптек:

1.1. Приєднатися до участі у Програмі має право кожна Аптека.
1.2. Інформацію щодо Програми Аптеки отримують з таких джерел:
1.2.1. Веб-сайти: www.vis.com.ua, www.bayer.ua;
1.2.2. Повідомлення від Дистриб'юторів лікарських засобів (далі – Дистрибютор), які уклали відповідні угоди (договори) з ТОВ «Байєр»;
1.2.3. Інші джерела.

1.2 Умови, які необхідно виконувати Аптекам для участі в Програмі:

1.2.1. Наявність в Аптеці постійного, безперебійного доступу до мережі Інтернет;
1.2.2. Наявність відповідного договору (додаткової угоди) про участь у Програмі з одним або кількома Дистриб'юторами, які беруть участь у Програмі;
1.2.3. Для участі в Програмі Аптека має зареєструватись на сайті www.apt.vis.com.ua або звернутися до ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» за телефоном гарячої лінії 0800 210 910.
1.2.4. ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» проводить технічне підключення Аптеки до Програми протягом 5 (п’яти) робочих днів після отримання запиту щодо підключення та за умови, що Аптека має постійний, безперебійний доступ до мережі Інтернет, має підписану відповідну додаткову угоду/додаток до Договору з одним або кількома дистриб'юторами про участь у Програмі.
1.2.5. ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» надає Аптеці, яка бере участь у Програмі, доступ до інформації щодо перебігу Програми на сайті ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» (далі – Особистий Кабінет). Доступ до Особистого Кабінету можливий за умови введення в розділі «Вхід» на сайті apt.vis.com.ua персональних ідентифікаційних даних (логіну та пароля), який Аптека отримує від ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» під час технічного підключення до Програми.
1.2.6. В Особистому Кабінеті Аптека отримує доступ до детальної інформації щодо продажів Аптеки у межах Програми, а саме таких даних:

1.2.7. Аптека, яка бере участь у Програмі, закуповує лікарський засіб «Візан» у будь-якого Дистриб’ютора на умовах попередньо укладених договорів (додаткових угод).
1.2.8. При бажанні пацієнтки стати учасницею Програми «Жіноче здоров’я від Байєр» аптека повинна зареєструвати пацієнтку у Програмі шляхом реєстрації на сайті www.apt.vis.com.ua після чого, видати пацієнтці карту учасниці з штрих-кодом. Для реєстрації пацієнтки необхідно вказати наступні данні: діагноз, рекомендовану тривалість терапії препаратом Візан (місяців) та, у разі бажання пацієнтки отримувати СМС нагадування, її контактний номер мобільного телефону.
1.2.9. При придбанні пацієнткою лікарського засобу «Візан» із застосуванням картки учасниці Програми, Аптека надає пацієнтці знижку від власної роздрібної ціни на відповідну форму лікарського засобу «Візан». При цьому вартість Товару зі знижкою має бути не більше, ніж 808 (вісімсот вісім) грн. за одну упаковку лікарського засобу Візан (дієногест 2 мг ) № 28
1.2.10. Механіка зниження вартості лікарського засобу «Візан»:
1.2.10.1.Під час придбання пацієнткою кожної упаковки лікарського засобу «Візан» із застосуванням картки учасниці Програми, або її номером, Аптека за допомогою пристроїв для зчитування штрих-кодів та спеціального програмного забезпечення, яке надається ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» перевіряє картку учасника Програми та ліміт придбання лікарського засобу «Візан» зі знижкою.
1.2.10.2.ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» на вимогу ТОВ «Байєр» надає останньому інформацію щодо виконання та дотримання учасниками Програми її Умов.

1.3. Умови надання знижок Аптеці:

1.3.2. Дистриб’ютор надає Аптеці знижку на умовах відповідного договору (додаткової угоди) на кількість Товару, рівну кількості Товару, на яку Аптека надала знижки пацієнтам протягом дії Програми.
1.3.3. Аптека, яка реалізує лікарський засіб «Візан» зі знижкою, має право придбавати його у будь-якого Дистриб’ютора, який бере участь у Програмі

1.4. Умови Програми для Дистриб’юторів:

1.4.1. Приєднатися до участі у Програмі має право кожен Дистриб’ютор, що має прямий контракт поставок з ТОВ «БАЙЄР»
1.4.2. нформацію щодо Програми Дистриб’ютори отримують з таких джерел:
1.4.2.1. Веб-сайт www.vis.com.ua та www.bayer.ua;
1.4.2.2. Інші джерела.
1.4.3. Дистриб’ютор має право взяти участь у Програмі на підставі укладення з ТОВ «Байєр» відповідного договору (додаткової угоди) про участь у Програмі.
1.4.4. Дистриб’ютор закуповує лікарський засіб «Візан» у ТОВ «Байєр».
1.4.5. По закінченню відповідного звітного періоду на умовах, визначених у відповідному договорі (додатковій угоді), Аптека надає ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» інформацію про кількість реалізованих в межах Програми упаковок лікарського засобу «Візан», а ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» надає цю інформацію за попередній місяць у вигляді звіту встановленого зразка ТОВ «Байєр» до 15 числа поточного місяця
1.4.6. По закінченню відповідного звітного періоду ТОВ «Байєр» на умовах, визначених у відповідному договорі (додатковій угоді), надає Дистриб’ютору (знижку на кількість лікарських засобів «Візан», рівну кількості лікарських засобів «Візан», на яку Аптеки, які придбали лікарський засіб «Візан» у Дистриб’ютора, надали знижку пацієнткам.
1.4.7. ТОВ «Байєр» надає Дистриб’ютору знижку від оптово-відпускної ціни ТОВ «БАЙЄР» на товар у разі виконання Дистриб’ютором Умов Програми
1.4.8. Лікарський засіб «Візан», на який надається знижка Дистриб’ютору, має бути придбаний пацієнткою за картою учасниці Програми.
1.4.9. ОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» надає Дистриб’ютору, який бере участь у Програмі, доступ до інформації щодо перебігу Програми на сайті ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» (далі – Особистий Кабінет). Доступ до Особистого Кабінету можливий за умови введення в розділі «Вхід» на сайті stat.vis.com.ua персональних ідентифікаційних даних (логіну та пароля), котрий Дистриб’ютор отримує від ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» під час технічного підключення до Програми.

1.4.10. Особистий Кабінет Дистриб’ютора містить загальний інформацію такого змісту:

1.4.11. Доступ до Особистого Кабінету Дистриб'ютор може отримати, звернувшись до ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» за телефоном гарячої лінії 0 800 210 910. У відповідь на звернення ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» зобов’язане надати Дистриб’ютору персональний логін та пароль протягом 2 (двох) робочих днів.

1.5 Вимоги щодо фармаконагляду:
Якщо Вам стало відомо про небажане явище або скаргу на якість, які виникли при застосуванні лікарських засобів компанії «Байєр» в Україні, будь-ласка негайно (не пізніше 24 годин с моменту отримання Вами інформації) надішліть повідомлення на електронну адресу компанії Байєр в Україні PV_Ukraine@bayer.com, або звернутись до офісу компанії Байєр за телефоном (044) 220 33 00. Для отримання більш детальної інформації завантажте презентацію та форму для репортування небажаних явищ або скарг на якість у розділі Заявка на підключення на сайті apt.vis.com.ua