учасницям

аптекам

1. Загальна інформація

1.1. Строковий соціальний знижковий Проект Програма «Жіноче Здоров’я від Байєр» (далі – Програма) розроблена та проводиться товариством з обмеженою відповідальністю «Байєр» (далі – ТОВ «Байєр»). Інформаційно-консультаційні та організаційні послуги пов’язані з реалізацією Програми здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРАДІГМ ГРУПА» (далі – ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА»).

1.2.Метою Програми є:

Мета Програми досягається шляхом надання пацієнту в аптечному закладі (далі – Аптека) знижки на лікарський засіб Візан (дієногест) 2 мг № 28 в розмірі, що забезпечить доступність Товару для Споживачів, а саме на рівні не більше: 808 (вісімсот вісім) грн. з ПДВ.

1.3.Основні положення Програми:

1.3.1. Участь у Програмі є безкоштовною для пацієнтки.
1.3.2. Строки дії програми на всій території України (крім тимчасово окупованої АРК та зони проведення АТО) до 31.12.2020.
1.3.3. Взяти участь у Програмі може будь-яка пацієнтка, яка отримала рецепт лікаря щодо терапії дієногест 2 мг, лікарським засобом «Візан» .
1.3.4. Умови Програми поширюються на такий лікарський засіб:

Візан (дієногест) 2 мг № 28 (виробник: Байєр Ваймар ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина/Bayer Weimar GmbH & Ko.KG, Germany.; фармакотерапевтична група: гормони статевих залоз та препарати, які застосовують при патології статевих органів. Прогестогени)

1.3.5.Взяти участь у Програмі має право будь-який Дистриб’ютор лікарських засобів, а також будь-яка аптека за умови дотримання цими суб’єктами Умов Програми. Дистриб’ютори та аптеки можуть ознайомитись із Умовами участі у Програмі Дистриб’юторів та Аптек, зателефонувавши за номером телефону 0 800 210 910.
1.3.6. Додаткову інформацію про Програму, можна отримати за телефоном: 0 800 210 910.
1.3.7. Для надання інформаційно-консультаційних та організаційних послуг пов’язаних з реалізацією Програми ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА» використовує власне програмне забезпечення, власний сайт (www.vis.com.ua), та власний контакт центр для обслуговування номеру Гарячої Лінії (0 800 210 910), який належить ТОВ «Байєр».
1.3.8. ТОВ «Байєр» має право в односторонньому порядку змінювати Умови Програми (або припинити дію Програми), сповістивши про це ТОВ «ПАРАДІГМ ГРУПА», Дистриб’юторів та Аптеки, які беруть участь у Програмі, не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку дії нової редакції Умов Програми (або припинення дії Програми). ТОВ «Байєр» оприлюднює чинну редакцію Умов Програми за веб-адресами: www.vis.com.ua, www.bayer.ua